Refund policy

DEĞİŞİM/İADE ve GERİ ÖDEME POLİTİKASI

Mohair&Angora'nın 14 günlük iade politikası vardır (yurt içi siparişlerde herhangi bir ücret ödemeden). Bu da ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade talebinde bulunabileceğiniz anlamına gelir.

 

* Kişiye özel ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

* İade/değişimi talep edilen ve yurtdışından gönderilecek olan ürünlerde kargo ücreti müşteri sorumluluğundadır.

 

Ürün/Ürünlerin iade için kabul edilebilir olması için, sipariş edilen ürün(ler)in giyilmemiş veya kullanılmamış olarak, size teslim edildiği haliyle, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca fatura veya satın aldığınıza yönelik belgenin de ibrazı gerekmektedir.

 

İade başlatmak için info@mohairandangora.com veya diğer iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatların yanı sıra size bir iade nakliye etiketi gönderilecektir. İade talep edilmeden tarafımıza gönderilen ürün(ler) kabul edilmeyecektir.

 

Herhangi bir sorunuz için bizimle her zaman info@mohairandangora.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Değişimler
Satın almış olduğunuz ürüne yönelik değişim sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir sipariş gerçekleştirmektir.

 

Geri Ödemeler
İade talebinizi aldıktan ve sipariş konusu ürün tarafımıza gönderilip inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını bildireceğiz. Onaylanırsa, ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayınız.


EXCHANGE/RETURN and REFUND POLICY

Mohair&Angora has a 14-day return policy (in domestic orders without any charges) which means you have 14 days after receiving your item to request a return.

 

* Personalizated products are not available for return and exchange.

* Mohair&Angora is not pay return/exchange order's shipping costs that shipped from outside of Turkey. That cost will be charge from customers.

 

To acceptable for a return, ordered item(s) must be in the same condition that you received it unworn or unused, with tags, and in its original packaging. You’ll also need the receipt or proof of purchase. 

To start a return, you can contact us at info@mohairandangora.com or other contact channels. If your return is accepted, we’ll send you a return shipping label, as well as instructions on how and where to send your package. Item(s) sent back to us without first requesting a return will not be accepted. 

You can always contact us for any return question at info@mohairandangora.com.

Exchanges
The fastest way to ensure you get what you want is to return the item you have, and once the return is accepted, make a separate purchase for the new item.


Refunds
We will notify you once we’ve received and inspected your return, and let you know if the refund was approved or not. If approved, you’ll be automatically refunded on your original payment method. Please remember it can take some time for your bank or credit card company to process and post the refund too.